KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12771465
nr 1277 1465
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:17:56
150 kr
200 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg